Adventistų bažnyčioje jau virš 16 milijonų narių visame pasaulyje

27 Spa

G. T. Ng, Pasaulinės adventistų bažnyčios sekretorius

Pagal bažnyčios statistiką prie Septintosios dienos adventistų bažnyčios kasdien prisijungia apie 2900 žmonių ir dabar yra 16600000 krikštą priėmusių narių, augimo tempas yra šiek tiek didesnis nei pernai.

Didžiausias  augimas buvo Lotynų Amerikos ir Pietų ir Rytų Afrikos bažnyčiose.
G. T. Ng, Pasaulinės adventistų bažnyčios sekretorius, pateikė savo metinę ataskaitą  bažnyčios Vykdomojo Komiteto atstovams sekmadienį,  spalio 10 d., pabrėždamas, kad būtina didinti misiją ten, kur Bažnyčia turi mažai darbo. „2008 m. bažnyčia išsiuntė 755 pilną laiką tarnaujančius misionierius.  Šis skaičius padidėjo  45 procentais negu buvo  prieš 10 metų“, –  pasakė G. T. Ng.
Bažnyčia skiria nuo 21 iki 24 milijonų JAV dolerių per metus pilno laiko misionierių atlyginimams .

Skaičiai

„Denominacijos narystė daugelyje pasaulio regionų yra stipri ir besiplečianti. Birželio 30 d., buvo 16641357 adventistai visame pasaulyje, tai yra vienas adventistas iš maždaug 414 žmonių planetoje, ir tai – daugiau negu pernai “, – sakė Bert Haloviak, bažnyčios biuro archyvų ir statistikos direktorius.

Haloviak kalbėjo Vykdomojo Komiteto susirinkime, kad iš visų žemynų,  Afrikoje yra daugiausia narių, bet Pietų Amerikoje, bažnyčios narystė auga sparčiausiai. Iš visų bažnyčių, Afrikoje yra 37 procentai, Lotynų Amerikoje – 33 procentai, Azijoje -19 procentų,  Šiaurės Amerikoje – 7 procentai  ir Europoje bei Okeanijoje yra 4 procentai narių.
Septintus metus iš eilės bažnyčios narių skaičius didėjo daugiau, nei 1 milijonu kasmet. Nuo 2009 metų liepos 1 d. iki šių metų birželio 30 dienos prie bažnyčios prisijungė  1062655 žmonės.
Apie 41 procentas naujųjų  narių prisijungė prie Pietų Amerikos ir Pietų Afrikos, 18 procentų – prie Centrinės Amerikos ir beveik 16 procentų prie  Rytų ir Vidurio Afrikos bažnyčių. Likęs 21 procentas naujųjų narių gyvena kituose pasaulio regionuose. Europoje per paskutiniuosius metus prie Adventistų bažnyčios prisijungė tik mažiau nei 2 procentai naujų narių. Pietų Amerikoje bažnyčios pernai  išaugo dar maždaug 218000 narių.
Dažnai misija yra orientuota į sritis, kuriose Bažnyčia jau yra stipri.

„Esame linkę eiti ten, kur dirbti yra lengva,“ – sakė Ng. “Bet kai mes žiūrime į 10/40 lango šalių tamsą,  mes turime atkreipti į tai dėmesį ir atitinkamai planuoti misijas“, – sakė jis atstovams.

Parengta pagal news.adventist.org

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: